Garize 2007

2004 yılında kurulan, kelime anlamı ‘kalpten gelen ses’ olan Garize, yarattığı tarzla farklı, kurulduğu günden bugüne, edindiği ‘daima kalite’ ilkesiyle hep bir adım önde, sürekli büyüyen yapısıyla güçlü konuma sahip bir marka olma özelliği taşıyor.
Tasarımcısından, son ütücüsüne, kumaşından kullanılan tüm materyallere kadar uzanan mesafe dahilindeki her şeyin en iyisini Garize adı altında toplayan ve en küçük ayrıntılara dahi esas öğeler kadar önem veren bu markanın bünyesinde, her biri kendi alanında ehil, emeğini ve göz nurunu cömertçe sunan, özverili ve modaya gönül vermiş profesyonel bir ekip bulunmakta.
Kendisine özgü tasarımlarıyla takip eden değil, takip edilen olma misyonunu edinmiş, hedef kitlesini ‘zarif, elit ve seçmesini bilen kadın’ olarak belirlemiş, Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından birisi haline gelmiş, dünya markalarıyla boy ölçüşebilecek kapasiteye sahip olan Garize, kendinden emin adımlarla ilerliyor. (Kaynak: Garize)
Paylaşım: Bu haberi sosyal paylaşım ağınıza ekleyin
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Google
 • Live
 • Technorati
 • Mixx

1 Yorum to “Garize 2007”

 1. tülay :

  ASLINDA ÇOK ÖNCEDEN YAZMAM GEREKEN GECİKMİŞ BİR YORUM BU UMARIM SONUÇ BULUR.ESKİŞEHİR NEO AVM DEKİ MAĞAZANIZDAN AÇILDIKTAN ÇOK KISA BİR SÜRE SONRA MAĞAZAYI YANİ GARİZE FARKINI BİR ALIŞVERİŞ SIRASINDA(2 TANE ELBİSE ALMIŞTIM) FARKETTİM. O TARİHREN SONRA SÜREKLİ GİYİM ALIŞVERİŞLERİMİ ARTIK GARİZEDEN YAPIYORDUM, BAŞKA HİÇBİR MAĞAZAY UĞRAMIYORDUM BİLE TABİİ BU BAĞLILIKTA MAĞAZA MÜDÜRÜ BİRSEN HANIMINDA ETKİSİ ÇOK OLDU ÇOK İLGİLİ BİR BAYANDI. KAPATILDIĞI İÇİN GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLDÜM ESKİŞEHİR İÇİN DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ BİR ÇÖZÜM VAR MI? VARSA NASIL BİR ÇÖZÜM DÜŞÜNÜLÜYOR BİLGİ VERMENİZ MÜMKÜN MÜ? ÇÜNKÜ HAKİKATEN GARİZE TARZI VE ÇİZGİSİ BANA GERÇEKTEN HİTAP EDİYOR CEVAP BEKLİYORUM ŞİMDİDEN “TEŞEKKÜRLER”.

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar
ModaModa.net Forumları Açıldı!
Forumlarımıza üye olarak giyim ve moda konusunda üyelerimiz ile bilgi paylaşabilirsiniz. ModaModa.net Forumlarına gitmek için burayı tıklayınız.

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.