Moda Fikirleri ve Giyim Önerileri

Erkek Giyim Önerileri 2021

0 10

2021 ERKEK GİYİM ÖNERİLERİ

Doğru kıyafetlere sahip olmak, erkek modası söz konusu olduğunda nasıl giyineceğini bilmek anlamına gelmemektedir. Giyim önerileri erkek için çok yerinde kullanılmış iyi bir aksesuardan geçmektedir. Kendinizi güvenle ifade edebileceğiniz bir gardıroba sahip olmak aslında erkekler için yalnızca bir araçtır.

erkekgiyimönerileri2021

Kombin Önerileri

Bazı erkekler rahat ve havalı bir görünüm için t-shirt ve botlarla birlikte skinny jeans giymeyi tercih etmektedirler. Bazıları ise modaya uygun bir estetik için siyah kumaş pantolonunu beyaz, düğmeli bir gömlek ve blazer bir ceket ile stillendirir. Gardırop yenilemeden önce giyim önerileri erkek temelde birkaç kurala sahiptir. Gardırobunuzu yenilemeden önce kişisel tarzınızı belirlemelisiniz. Giyim önerileri erkek için her zaman aynı anlama gelmemektedir.

erkekgiyimönerileri2021

Modern tarzın en iyi örneklerinden biri olan Ryan Gosling, tüm gardırobunuzu yaklaşık 16 parça halinde yeniden inşa edebileceğinizi söylüyor. Giyim önerileri erkek modasının en güzel yanı da budur. Modası asla geçmeyen parçalara sadık kalırsanız, gardırobunuzu oluşturmak için sağlam bir temel atmış olursunuz. Özellikle 2021 yılında gardırop yenilerken bu temele dikkat etmelisiniz. Birkaç iyi oturan tişörtünüz, sizi şımartacak bir kot pantolonunuz, chinolarınız ve birkaç farklı kazak işinizi görecektir. Birkaç farklı basit spor ayakkabı, bir çift bot ve bir çift deri takım elbise ayakkabısı dolabınızda tamamlayıcı olacaktır. Ancak dolabınızın asıl tamamlayıcı parçalarını beyaz bir gömlek ve blazer bir ceket olmalıdır.

Tarz Önerileri

2021 erkek modası, içerisinde aksesuarları bol bol barındıran bir sezon olarak geçmekte. Güneş gözlükleri, kemerler, saatler ve kravatlar gibi birçok aksesuar; üzerinizdeki kombini bir ileri seviyeye taşımaya yardımcı olacaktır. Giyim önerileri erkek 2021 sezonu için aksesuar kullanımını özellikle öneriyor. Kombinizi tamamlayacak en önemli parça bazen bir aksesuar olabilmektedir. Aksesuar seçiminizi yaparken vücut yapınızı baz almanızı öneririz. Kıyafetlerinizi seçerken alırken muhakkak bir adet aksesuar yanına almanızı kombin yapmanızı her modacı tavsiye etmektedir.

Resimlerde gördüğünüz üzere bütün kombinlerde en az bir adet aksesuar vardır. Gözlük fular gibi pek kullanılmayan aksesuarlarla çok harika kombinler yaratabilirsiniz.

Daha Fazla Giyim Önerileri

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.